Skip to content

Immunologiczne oczyszczanie szpiku za pomocą PCR przed autologicznym przeszczepem szpiku kostnego w przypadku chłoniaka z komórek B ad 11

2 lata ago

256 words

Należy podkreślić, że odkrycia te mogą dotyczyć wyłącznie pacjentów, u których chłoniaki zawierają translokację bcl-2. To, czy dane te można uogólnić na pacjentów z innymi nowotworami limfatycznymi lub hematologicznymi, czy nawet z guzami litymi, nadal musi być rozwiązane. Sugerują jednak, że należy zachować ostrożność, zakładając, że nawrót jest w całości spowodowany obecnością komórek nowotworowych u pacjenta, a nie komórkami nowotworowymi reinfuzowanymi w autologicznym szpiku kostnym. Finansowanie i ujawnianie informacji
Wspierane przez granty (CA-40216 i CA-34183) od National Cancer Institute, grant w ramach Fogarty International Center (TWO4496 [do Dr. Gribben]), grant (CA-06516-28 [do Dr. Neuberga]) z National Institutes of Health oraz grant (5-KO8-CA-0115 [do Dr. Freedman]) z US Public Health Service. Dr Roy jest uczonym z Fonds de la Recherche en Santé du Québec.
Jesteśmy wdzięczni dr. Stuart F. Schlossman i Baruj Benacerraf za ich wskazówki, zachętę i wsparcie podczas tego badania; dr Jeffreyowi Sklarowi za jego radę i hojną pomoc w razie potrzeby; Mary Whelan do zbierania danych i Kirsten Hildebrandt za pomoc w przygotowaniu manuskryptu; i do Drs. Stephen Cannistra i Margaret Shipp za krytyczną recenzję artykułu.
Author Affiliations
Z Oddziałów Immunologii i Biostatystyki Guza, Dana-Farber Cancer Institute (DN) i Departamentu Medycyny, Harvard Medical School (JGG, ASF, DCR, KWB, SDW, MLG, SNR, FC, GJF, JR, LMN) , zarówno w Bostonie. Wyślij prośby o przedruk do dr. Gribben z Wydziału Immunologii Nowotworowej. Dana-Farber Cancer Institute, 44 Binney St., Boston, MA 02115.

[podobne: polmos żyrardów, duphaston ulotka, raphacholin forte ]

0 thoughts on “Immunologiczne oczyszczanie szpiku za pomocą PCR przed autologicznym przeszczepem szpiku kostnego w przypadku chłoniaka z komórek B ad 11”